Penzion Kolín inspirace Kolín
Penzion inspirace Kolín ubytování Kolín Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion inspirace Kolín / Kolín

Pension Inspirace nabízí ubytování v samém centru města Kolín v 6 dvoulůžkových pokojích.

Ubytování
Pokoje pensionu Inspirace v Kolíně jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, wifi připojením na Internet.

Pokoje jsou klimatizované, nekuřácké. Parkování u pensionu Inspirace v Kolíně je zdarma. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování.

Umístění
Penzion Inspirace je umístěn v domě, který byl postaven v roce 2008. Pension Inspirace poskytuje příjemné ubytování v Kolíně v samém historickém jádru královského města.

Doufáme, že pokud si mezi penziony v Kolíně vyberete právě pension Inspirace, budete spokojeni a rádi se sem budete vracet.

Okolí penzionu
Kolín leží na obou březích řeky Labe asi 60 km východně od Prahy. V okolí města se nacházejí lužní lesy, dnes státem chráněny (Veltrubský luh). Na východ od města se nachází přírodní památka Kolínské tůně.

Město Kolín bylo založeno v polovině 13. století. Centrum je obehnáno dvojitým pásem hradeb (částečně zachovaným) s parkánem. Pozůstatkem hradební soustavy je zálabská bašta – Práchovna z 15. století. Karlovo náměstí s novorenesanční radnicí, morovým sloupem, neobarokní kašnou a ucelenou zástavbou měšťanských domů je vzdáleno 50 metrů od penzionu Inspirace. Historické jádro města bylo v roce 1989 vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Jihozápadní část tvoří bývalé židovské ghetto se synagogou ze 17. století.

Dominantou Kolína je chrám sv. Bartoloměje. V areálu chrámu najdete také Dvořákovo muzeum Kolínska v pravěku. Volný čas můžete strávit návštěvou Aquaparku Vodní svět, kina, divadla či procházkou po Kmochově ostrově. Od roku 2007 je v provozu obnovená Kolínská řepařská drážka - jízda kolem Kolína, dlouhá cca 4 km.

Na počest místního kapelníka a hudebního skladatele Františka Kmocha se v Kolíně vždy v polovině června koná mezinárodní festival dechové hudby Kmochův Kolín.

Penzion Kolín inspirace Kolín -  je k dispozici připojení na internetPenzion Kolín inspirace Kolín - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Kolín inspirace Kolín - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Kolín inspirace Kolín - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kolín inspirace Kolín - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou